Antud lehel on näidatud vaid osa meie partnerite tootevalikust. Kogu valikut saate vaadata tootjate kataloogidest „allalaadimiseks“ lehel.

Lehekülg 1 / 3
Tulemused 1 - 24 Kokku: 65

MultiLux Blade LED

MultiLux Blade Led on hõlpsasti paigaldatav, diskreetne ja esteetiline sees poolt valgustatud suunamärk. Valgusti on valmistatud tulele vastupidavast plastikust, mis on läbitud 850ºC hõõgtraadi testi.

NiCd

Kõrgetele temperatuuridele vastupidavad tihendatud Ni-Cd akupatareid on mõeldud endatoitelistele hädavalgustitele.

620 Safety Flag LED

Sees poolt valgustatud suunamärk

Aku NiCd

NiCd (nikkel-kaadmium) akupatarei autonoomsele hädavalgustile.

CRYSTAL

CRYSTAL evakuatsioonivalgusti on mõeldud evakuatsiooniteede ja -pääsude valgustamiseks. Paigaldusviise valik: C5, C6, C7, W3 ning W4 (vt lehe all pool).

CTL-Compact Twin Lamp

Compact Twinspot (CTL) turvavalgusti on mõeldud paigaldamiseks kõrgete lagedega tööstusobjektidel. Compact Twinspot turvavalgustit saab paigaldada tehastes või suurtes laoruumides riiulite vahel.

Economy Box Exit

Ühepoolne, peenike pinnapealne endatoiteline sees poolt valgustatud suunamärk võib toimida nii püsi- kui ka ooterežiimis.

ECONOMY TWINSPOT

Economy Twinspot turvavalgusti on mõeldud paigaldamiseks kõrgete lagedega tööstusobjektidel. Turvavalgustit saab paigaldada tehastes või laoruumides riiulite vahel.

Evolux 3 Watt Led

Paigaldajatele abiks on koostöös arhitektidega ja konsultantidega välja töötatud valgusti, mis sobib eliitkohtades paigaldamiseks.

EVOLUX 5WATT LED

EVOLUX 5W on esteetiline ja diskreetne valgusti, mis sobib paigaldamiseks avalikus kasutuses olevates hoonetes ning on ideaalne valik objektidel, kus on põhirõhk suunatud nii valgustugevusele kui ka kulude kokkuhoiule.

Exlux (EXIT)

On mõeldud siseruumides paigaldamiseks.

Exlux (EXIT) LED

Stiilne ja kompaktne Exlux (Exit) Led valgusti tagab hinna-kvaliteedi suhet ning on hea valik kaubandus- ja tööstusettevõtetes paigaldamiseks.

Exlux IP67

Tänu tugevale ja vastupidavale Exlux IP67 konstruktsioonile, sobib valgusti ideaalselt kasutamiseks nii siseruumides kui ka välistingimustes.

Exlux Plus

Turvavalgusti Exlux Plus on universaalne lahendus aladele, mille nõutav turvavalgustuse nähtavuse kaugus on palju suurem kui tavaliselt.

FEST PRO LED

Torud Fest Pro Led on suurepärane, energiasäästlik lahendus, mille kasutatakse traditsiooniliste T8 fluorestsentlampide asendamiseks.

FUSION LED

Fusion Led on hõlpsasti paigaldatav, tagasihoidlik ja säästlik evakuatsioonivalgusti.

H-302 C keskseade

Hädavalgustuse automaatse kontrollsüsteemi keskseade H-302C.

H-312 keskseade

Hädavalgustuse automaatse kontrollsüsteemi keskseade.

HALO 3 WATT LED

HALO 3 WATT LED on süvistatav evakuatsioonivalgusti, mis on mõeldud siseruumides paigaldamiseks ning on ideaalne valik objektidel, kus on põhirõhk suunatud nii valgustugevusele ja valgusti esteetilisele kujule kui ka kulude kokkuhoiule.

HALO 3 WATT LED IP65

HALO IP65 3 WATT LED on süvistatav evakuatsioonivalgusti, mis sobib välistingimustes paigaldamiseks ning on ideaalne valik objektidele, kus on põhirõhk suunatud nii valgustugevusele ja selle esteetilisele kujule kui ka kulude kokkuhoiule.

Horizon LED

Mõeldud kasutamiseks siseruumides. Sobib paigaldamiseks avalikus kohtades ning on ideaalne lahendus objektidele, kus on põhirõhk suunatud valguse tugevusele ja valgusti korpuse esteetilisele kujule.

HVCBS

HVCBS hädavalgustuse keskaku- ja kontrollsüsteem.

KASJOPEJA LED

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.

KWADRA FL / SU

Pinnapealse või süvistatava paigaldamise versioon koridoridele ja avatud planeeringuga ruumidele.

Lehekülg 1 / 3