Oleme ainus ettevõtte Eestis, kes on spetsialiseerunud hädavalgustusele ja sellega seotud harudele. Meie missiooniks on kaasa aidata nii ettevõtajatele kui ka eraisikutele pühenduda oma põhitegevusele, murdmata pead õigusaktide, standardite ja spetsiifiliste seadmete üle.
Kvaliteetse, vastutustundliku ja tähtajaks valmiva „Getting the Job Done" - täisteenuse osutamise ja usaldusväärsete suhete kaudu suurendame ettevõtte väärtust.

Oleme oma klientidega koos ja abiks projekti algstaadiumist alates kuni projekti realiseerimiseni, objekti üle andmiseni ning ka edaspidiste hooldamise juhendamisel, sest seadmete eluiga ei lõpe nende objektile paigaldamisega.

Töös aitab meid:

  • võidutahe – julgustab meid hoidma tugevat töömoraali ja saavutama suurepäraseid tulemusi;
  • meeskonnatunne – usume õlatundesse ja meeskonnatöösse; tahame, et meie meeskond koosneks tugevatest tegijatest, kes toetavad ühiseid eesmärke;
  • aus mäng – järgime reegleid, peame kinni kokkulepetest, tunnistame ja parandame oma vigu;
  • uuenduslikkus – oleme valmis kulutama aega ja energiat idee edukaks ellurakendamiseks;
  • vastutustundlikkus – avalikule arvamusele reageerides ning kliendile ainulaadset ja paindlikku lahendust pakkudes järgime seadust ning näeme ette ühiskonna ootusi.

Kui kohustused on täidetud, vajadused on rahuldatud, ressursse kokku hoitud ja partneris võib kindel olla, muutub elu turvalisemaks.